Panel çit kullanım alanları bakımından genellikle bahçeler ve site çevrelerinde tercih edilmektedir. Spor kompleksleri, havaalanları, meskun mahaller, özel mülk ve arazilerde de panel çit sistemleri kullanılır.

Uygulama alanları çok geniş olan Panel çit tüm zeminlere uygulanabilen ve üretilen  panellerin aynı yükseklikte olması ile simetri bir yapıya sahip olmaktadır. Aynı zamanda dekoratif amaçlı da kullanılmakta olan bir güvenlik çit sistemidir. Panel çitler üretim maddesi polyesterdir. Çok kolay ve hızlı şekilde montajı yapılmaktadır. Kullanımı bakımından daha şık bir görünüme sahip olup sade ve hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Kullanıldığı yerler bakımından ev, siteler, park ve okul çevreleri en fazla kullanım alanlarından bazılarıdır.

Panel çit yapılışı bakımından beton ve toprak zemin üzerine kolayca hızlı şekilde monte edilebilmektedir. Montajı yapılırken yardımcı aparat olarak yapım  aşamasında kelepçe, dübel, direk ve civata kullanılmaktadır. Değişik renk ve modelleme seçenekleri mevcut olup aynı zamanda çimlerden yapılabilmektedir. En fazla çimlere yapılan panel çitler restoran ve kafe etrafında kullanılmaktadır.

+90 (312) 385 40 62 numaralı hat üzerinden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Jiletli, dikenli ve kafes tel örgü modellerinin kaliteli ve uygun fiyat garantisiyle tarafımızdan imalatı gerçekleştirilmektedir. Tüm panel çit ve tel örgü ihtiyaçlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Batı Tel Örgü tüm dikenli tel uygulamalarınızı kalite protokollerine uygun, ekonomik fiyatlarla ve müşteri memnuniyetini esas alarak gerçekleştirmekte, en kısa sürede teslimini yapmaktadır.


KULLANIM ALANLARI
  • Konut ve Site Çevreleri
  • Fabrika ve Sanayi Çevreleri
  • Spor Kompleksleri
  • Özel Mülk ve Araziler
  • Okul Çevreleri
  • Parklar

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

Panel Çit

  • Panel Çit