Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte tel örgüler de ihtiyaçlar ve zevkler doğrultusunda çeşitlilik kazanmıştır. Bahçe çevrelerinde, spor tesislerinde, özel kuruluşlarda, sanayilerde, askeri alanlarda, site çevrelerinde ve diğer güvenlik bölgelerinde yaygın olarak kullanılan tel örgülerin birçok türü bulunmaktadır.


Tel örgü yaptırmak isteyen kişiler ya da kurumlar dikenli, jiletli, kafesli gibi çeşitleri bulunan tel örgülerden kullanım amaçlarına en uygun tel örgü modelini seçmelidir. Tel örgüye hangi amaçla ihtiyaç duyulduğu ve kullanıcının beklentileri seçim aşamasında önemlidir. Kişiler tel örgü seçimlerinde mutlaka çitlerin ve tel örgülerin özellikleri konusunda uzman olan kişilerden bilgi almalı, seçimlerini bu doğrultuda gerçekleştirmelidir. Üründe kullanılacak malzemeler de uygulanılacak alanın koşullarına uygun olmalıdır. Özellikle darbelere, hava şartlarına karşı dirençli tel örgü ve çitler tercih edilmelidir.


Batı Tel Örgü uzun yıllardır tel örgü, panel çit, otomatik kapı sistemleri ve sürekli genişleyen ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir. Başta tel örgü olmak üzere imalatını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerle ilgili bilgi edinmek, ekonomik fiyatlarla kaliteli hizmet alabilmek için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

+90 (312) 385 40 62 numaralı hat üzerinden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.
Jiletli, dikenli ve kafes tel örgü modellerinin kaliteli ve uygun fiyat garantisiyle tarafımızdan imalatı gerçekleştirilmektedir. Tüm panel çit ve tel örgü ihtiyaçlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Batı Tel Örgü tüm dikenli tel uygulamalarınızı kalite protokollerine uygun, ekonomik fiyatlarla ve müşteri memnuniyetini esas alarak gerçekleştirmekte, en kısa sürede teslimini yapmaktadır.

KULLANIM ALANLARI
  • Özel Güvenlik Bölgeleri
  • Sınır Güvenliği
  • Özel Mülk ve Araziler
  • Hava Alanları
  • Askeri Bölgeler


TEKNİK ÖZELLİKLER

*2 mm dikenli tel 1 mm aralığı :    0,080g/m

*2,5 mm dikenli tel 1 mm aralığı :   0,120 g/m


MALZEME AYRINTILARI

 Hat Kalınlığı :   2 mm ve 2.5 mm

Diken Kalınlığı :   2mm

Balya Uzunluğu :  100mt-150 mt-250 mt

Çinko kaplama miktarı min :   120g/m2   Max :   240 g/ m2

Çekme mukavemeti :   350-500 n/ mm2

Diken aralığı :   9.5 cm-10 cm-0,5 mm

Diken Boyu :    12 mm – 15 mm

Diken Bağlantı Açısı :   90

Diken Uç Açısı :   45

Galvanizli kaplama yöntemi %99 saf çinko ile 450-Eriğinde sıcak daldırma galvaniz usulü Konvansiyonel sarım
Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

Dikenli Tel

  • Dikenli Tel